Maestro

Windows Phone için E-Posta İstemcisi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4 MB
  • Version 2015.318.456.4670
  • Dil İngilizce
  • Firma Hidden Pineapple, LLC
Maestro; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, kısa bir süreliğine beta olarak testleri gerçekleştirilen, nihayetinde tam sürümü ile Windows Phone kullanıcılarına sunulan kolay kullanıma sahip bir e-posta istemcis

Maestro; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, kısa bir süreliğine beta olarak testleri gerçekleştirilen, nihayetinde tam sürümü ile Windows Phone kullanıcılarına sunulan kolay kullanıma sahip bir e-posta istemcisidir.

Kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz olarak Windows Phone kullanıcılarına sunulan uygulama modern bir çizgiye sahip renkli arayüzü ile karşımıza çıkıyor. Maestro Gmail'in uygulamaları gibi e-posta üstü kaydırma hareketiyle, Arşiv, cevap ve silme gibi farklı işlemler gerçekleştirebiliyor.

Windows Phone 8.1 akıllı telefonlarınız üzerinde aktif olarak kullanabileceğiniz uygulama Gmail, Outlook ve Yahoo Mail gibi üç büyük popüler e-posta servisine destek vermektedir. Bu hesaplar arasında hızlı geçiş sunuyor ve yine bu hesapları gelen kutusu görünümüne bağlanabiliyor.

Daha Fazla Göster
Maestro indir